דף הבית אודות אירועים לחברות אירועים פרטיים הפייסבוק שלנו שירותים ומוצרים ממליצים ליצירת קשר ולקבלת הצעה
אטרקציה לאירועים אטקרציות לאירועים
 
 
054 - 8095114
 
 
  אודות FUN אטרקציות :
וילות בצפון
וילה בצפון
וילה למסיבת רווקים
וילות עם בריכה
וילות למסיבות
וילות לאירועים
וילה למסיבת רווקות
אטרקציות לבר מצווה
אטרקציות לבת מצווה
אטרקציות לאירועים
אטרקציות למסיבות
דוכני מזון ,וקייטריינג
השכרת מסכים ומקרנים
השכרת ציוד
חבילות ומחירים
צרו קשר


וילות עם בריכהכשמבקשים מרוב האנשים לעצום את העיניים ולדמיין את החופשה המושלמת, הם מתארים חופי ים ובריכות שחייה. שחייה ושיזוף מהווים חלק משמעותי בכל חופשה. הנופשים הישראלים בוחרים בתי מלון בארץ ובעולם כולו להתאם לגודל הבריכה וקרבה לחוף הים. וילות עם בריכה פרטית מגשימות חלום בעבור אלו שחולמים להתגורר באחד הימים בבית פרטי גדול עם בריכה.

וילות עם בריכה פרטית אפשר למצוא בכל רחבי הארץ. בעקבות הביקוש הרב לנופש יוקרתי עם בריכת שחייה פרטית, ממהרים בעלי הוילות להתקין בריכות. תמונות של בריכת השחייה ונתונים על גודל המתחם אפשר לקבל באתרי האינטרנט ובשיחה עם בעל הוילה. נופשים שלא מקפידים לברר מבעוד מועד מהו גודלה של בריכת השחייה, מהו עומק המים וכיצד נראה המתחם עלולים להתאכזב.

וילה עם בריכה

וילות עם בריכה לילדים

כל הורה שיצא בעבר לחופשה עם הילדים יודע כי יש לספק להם תעסוקה ואטרקציות בכל שעות היום. וילה עם בריכה פרטית מבטיחה להורים שעות ארוכות של שקט. הילדים נהנים לשחק בבריכה בכל שעות היום. בזמן בו הילדים משחקים בבריכה יוכלו ההורים ליהנות מקריאה, שיזוף ושיחות על שפת הבריכה. להורים שמבקשים להגן על הילדים מפני השמש כדאי יהיה להעדיף וילות עם בריכה מקורה או וילות עם בריכה פנימית. קיימות מספר וילות מעוצבות שממקמות את בריכת השחייה דווקא בסלון הבית. את החיוך המופתע והמאושר שתראו על פני הילדים כשיגלו את הבריכה בסלון, לא תוכלו לשכוח במהרה.

בריכת שחייה או ג'קוזי

לצד בריכת השחייה ומתחמי השיזוף מציעות הוילות גם אמבטיות ג'קוזי. הבילוי בג'קוזי מיועד בעיקר למבוגרים, האמבטיות לא מתאימות לילדים קטנים ומסוכנות לתינוקות. וילות נופש מציעות כמעט תמיד גם בריכת שחייה וגם אמבט ג'קוזי. במקרים בהם מתבקשים האורחים לבחור בין וילות עם בריכה ווילות עם ג'קוזי, מקבלים את ההחלטה בהתאם להעדפות אישיות. ילדים נהנים הרבה יותר לבלות בוילות עם בריכה. זוגות בחופשה רומנטית יעדיפו דווקא את אמבטיית הג'קוזי.

זהירות! ילדים בבריכה

כללי בטיחות בבריכה חיוניים בכל גיל. הורים ששוכרים וילות עם בריכת שחייה מחויבים להשגיח היטב על ילדיהם. אין לנתק קשר עין עם ילדים ששוהים במתחם הבריכה אפילו לרגע קט. ילדים קטנים חשופים לסכנות רבות בסביבת הבריכה ויש להשגיח עליהם. בעלי הוילה ממליצים להימנע מקפיצות אל הבריכה ולא לרוץ סביב. האחריות להשגחה על הילדים סביב הבריכה מוטלת על ההורים באופן בלעדי. כמה משפחות שיוצאות לנופש משותף תוכלנה לחלוק ביניהן את ההשגחה על הילדים סביב הבריכה. המבוגרים יוכלו להתפנות לבלות את זמן האיכות שלהם סביב הבריכה בשעות הלילה. בילוי סביב הבריכה מעייף את הילדים, הם נרדמים בשעות מוקדמות ומשאירים להוריהם שעות ארוכות לבילוי משותף.

משחקים והפעלות סביב הבריכה

ישנן וילות עם בריכה שמציעות גם מגלשות מים ומתקנים מתנפחים לילדים. כל בריכת שחייה פשוטה אפשר להפוך למתחם בילוי מלא בקסם בעבור הילדים. משחקי כדור מים בבריכה, תחרויות צלילה במתכונת של חפש את המטמון (לילדים גדולים) ותחרויות שחייה יעסיקו את הילדים למשך שעות ארוכות. הורים שמבקשים להעניק לילדים חוויה מיוחדת עוד יותר יוכלו להציע להם תרגילי שחייה אמנותית בעזרת חישוקים, כדורים ושאר אביזרים. הילדים ישמחו להשתתף בפעילות ואת התוצאות אפשר יהיה לראות בתמונות המצחיקות שיתווספו אל אלבומי התמונות.


 
 
דף הבית אודות אירועים לחברות אירועים פרטיים הפייסבוק שלנו שירותים ומוצרים ממליצים ליצירת קשר ולקבלת הצעה

FUN אטרקציות הפקות וארועים כתובת : ת.ד 8713, גיבורי ישראל 5, א.תעשייה פולג, נתניה דואר אלקטרוני: info@fun-pro.co.il טלפון להתקשרות: 054-8095114