דף הבית אודות אירועים לחברות אירועים פרטיים הפייסבוק שלנו שירותים ומוצרים ממליצים ליצירת קשר ולקבלת הצעה
אטרקציה לאירועים אטקרציות לאירועים
 
 
054 - 8095114
 
 
  אודות FUN אטרקציות :
וילות בצפון
וילה בצפון
וילה למסיבת רווקים
וילות עם בריכה
וילות למסיבות
וילות לאירועים
וילה למסיבת רווקות
אטרקציות לבר מצווה
אטרקציות לבת מצווה
אטרקציות לאירועים
אטרקציות למסיבות
דוכני מזון ,וקייטריינג
השכרת מסכים ומקרנים
השכרת ציוד
חבילות ומחירים
צרו קשר


וילות לאירועיםהאירועים שמפיקה החברה לעובדים, ללקוחות ולספקים מקרינים על תדמיתה. חברה שלא מפיקה אירועים כלל או מפיקה אירועים ברמה נמוכה פוגעת בתדמיתה ובמורל של העובדים. האירועים מעניקים לעובדים ערך מוסף שמחזק את הקשרים האישיים ואת תחושת השייכות והמחויבות שלהם למקום העבודה. וילות לאירועים מהוות פתרון נהדר בעבור בעלי עסקים קטנים וחברות ענק כאחד. מתחמי האירוח של הוילה מתאימים לפינוק עובדים מצטיינים, ישיבות עם לקוחות חשובים ומסיבות השקה.

את האירועים בוילה אפשר להפיק בעזרת צוותים מקצועיים של הפקת אירועים או באופן עצמאי. צוות העובדים במחלקת שיווק ומשאבי אנוש יוכל לארגן את האירוע ולמצוא מתחם מתאים בתוך זמן קצר. וילות לאירועים עסקיים מעניקות תפאורה אלגנטית ופשוטה לאירוע, את המתחם כולו אפשר יהיה לקשט בבלונים בהתאם ללוגו החברה, להוסיף דגלים ולעצב את המתחם בהתאם לאופי האירוע. בעל הוילה ישמח לתרום מניסיונו בתחום ולייעץ למארגני האירוע במידת הצורך.

וילות לאירועים

גיוס לקוחות חדשים

התחרותיות הגבוה בשוק הופכת את גיוס הלקוחות החדשים לחברה למשימה מורכבת. אנשי השיווק פועלים לגיוס הלקוחות בדרכים יצירתיות, מעניקים להם מתנות ומפנקים אותם. וילות לאירועים מהוות גימיק שיווק מיוחד במינו. שכירת וילה יוקרתית בעבור ישיבה והצגת ההצעה של החברה מעניקה לחברה תדמית יוקרתית, עמידה ויציבה. הלקוחות שמחים לרכוש שירותים מחברה יציבה ולגלות בשעת הצורך כי יש מאחוריהם חברה גדולה שמסוגלת לספק שירות איכותי בכל שעה.

פרט לישיבות אישיות עם לקוחות אפשר יהיה לשכור וילות לאירועים גם בעבור אירוע גיוס לקוחות גדול. במתחם החיצוני של הוילה פורסים שולחנות עם דוכני מידע לצד דוכנים עם כיבוד ושתייה. במתחם הבריכה האורחים נהנים, מבלים, מקבלים רושם חיובי על שירותי החברה וממהרים להצטרף. פאר, יוקרה ועיצוב אלגנטי מצליחים לגייס לקוחות טוב יותר מעוד מסע שיווק או הדפסת מוצרי שיווק שגרתיים. בשנה הבאה במקום להשקיע עשרות אלפי שקלים בהדפסת יומנים וחלוקתם ללקוחות כדאי יהיה להשקיע באירוע.

וילות לאירועים - מסיבת בריכה לעובדים

כל עובד נאמן וותיק הוא נכס לחברה, עובדים ותיקים שעוזבים את החברה לטובת חברה מתחרה גורמים לנזקים כספיים וירידת מורל. בכדי למנוע נטישת עובדים ושחיקה יש להשקיע זמן, מחשבה וכסף בהענקת ערך מוסף לעובדים וחיזוק תחושת השייכות שלהם למקום. אחת השיטות הטובות ביותר לשימור עובדים היא חיזוק הקשרים החברתיים. עובדים שנהנים ממקום עבודתם לא יתפתו לעזוב אותו גם במקרים בהם תציע להם חברה מתחרה סכומי כסף גבוהים.

וילות לאירועים אידאליות בעבור מסיבת בריכה לכל עובדי החברה או לעובדים נבחרים בלבד. בכדי להבטיח השתתפות מלאה כדאי לבחור בוילה קרובה למקום העבודה או לארגן שירותי הסעות. את שירותי הקייטרינג והתכנית האומנותית בוחרים בהתאם להעדפות אישיות של העובדים. פעילויות גיבוש ומשחקי חברה יוכלו לשלב הנאה עם פיתוח כישורי עבודה. בתוך לוח הזמנים של יום הפינוק לעובדים אפשר לשלב סדנת שירות או מכירות ולסיים את האירוע במסיבת ריקודים על שפת הבריכה.

 
 
דף הבית אודות אירועים לחברות אירועים פרטיים הפייסבוק שלנו שירותים ומוצרים ממליצים ליצירת קשר ולקבלת הצעה

FUN אטרקציות הפקות וארועים כתובת : ת.ד 8713, גיבורי ישראל 5, א.תעשייה פולג, נתניה דואר אלקטרוני: info@fun-pro.co.il טלפון להתקשרות: 054-8095114